Kde koupit Kulíšek forte sáčky 10x6.8g

  • Kulíšek forte sáčky 10x6.8g Dětské čajové nápoje
Cena
83 Kč
Dostupnost
Skladem 26.11.2020
Doprava na tento produkt
od 79 Kč
Do obchodu » BENU.CZ

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kulíšek forte sáčky 10x6.8g které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 83 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>Z toho e-shopu BENU.CZ můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kulíšek forte sáčky 10x6.8g z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594003320323 a ID 115287
- jistota kvalitního výrobce Ing.Kamila Bořecká
- kategorie Dětské čajové nápoje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kulíšek forte sáčky 10x6.8g. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kulíšek forte sáčky 10x6.8g na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop BENU.CZ doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské čajové nápoje Ing.Kamila Bořecká, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kulíšek forte sáčky 10x6.8g vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci BENU.CZ

Díky propojení s evropským lídrem na trhu s léčivy je BENU.CZ vaše první volba při výběru špičkových léků, zdravotnického materiálu i vyživových doplňků. Zobrazte se si nabídku zboží Dětské čajové nápoje Ing.Kamila Bořecká, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt BENU.CZ za výhodnou cenu.


BENU.CZ