Kde koupit Kytarový pás

Kytarový pás ze série D-38 s motivem B&W Check, vyrobený z kvalitního materiálu, který se jen tak lehce neopotřebuje. Pás disponuje koženými zakončeními, šířkou 5 cm a je nastavitelný na délku… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Kytarový pás Textilní kytarové pásy
Cena
539 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Kytarový pás které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 539 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kytarový pás ze série D-38 s motivem B&W Check, vyrobený z kvalitního materiálu, který se jen tak lehce neopotřebuje. Pás disponuje koženými zakončeními, šířkou 5 cm a je nastavitelný na délku od 96,5 až po 165 cm. Barevné provedení černo-bílá šachovnice.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Kytarový pás z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 223508
- jistota kvalitního výrobce Dunlop
- kategorie Textilní kytarové pásy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 48 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Kytarový pás. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Kytarový pás na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Textilní kytarové pásy Dunlop, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Kytarový pás vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: