Kde koupit Lamama Dívčí čelenka - žlutá

Příjemná zavazovací čelenka v růžovém provedení je vyrobena z měkoučké bavlny. Čelenka má univerzální velikost a zavazuje se kolem hlavičky. Je vhodná i pro maminky díky svým rozměrům. Zdobí ji decent… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lamama Dívčí čelenka - žlutá
					
				 Čelenky
Cena
199 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lamama Dívčí čelenka - žlutá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 199 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Příjemná zavazovací čelenka v růžovém provedení je vyrobena z měkoučké bavlny. Čelenka má univerzální velikost a zavazuje se kolem hlavičky. Je vhodná i pro maminky díky svým rozměrům. Zdobí ji decentní nášivka s logem značky. Bavlna, ze které je čelenka vyrobena, má certifikát Öko - Tex Standard 100. Materiál: 100% bavlna Bavlna, ze které je čelenka vyrobena má certifikát Öko – Tex Standard 100. Rozměry: 120 x 9 cm  Údržba: Praní na 30°C Nesušit v sušičce

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lamama Dívčí čelenka - žlutá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902884704997 a ID 3319523
- jistota kvalitního výrobce Lamama
- kategorie Čelenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 52 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lamama Dívčí čelenka - žlutá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lamama Dívčí čelenka - žlutá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Čelenky Lamama, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lamama Dívčí čelenka - žlutá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Čelenky Lamama, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz