Kde koupit Lamaze Zábavná spirála

Pestrobarevná spirála ovine rukojeť kočárku nebo autosedačky. Při pohybu kočárku začnou chrastit dva barevné kroužky a postavičky na spirále se začnou houpat. Lákají dítě k uchopení, tahání a pískání… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lamaze Zábavná spirála
					
				 Hračky na cesty
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lamaze Zábavná spirála které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Pestrobarevná spirála ovine rukojeť kočárku nebo autosedačky. Při pohybu kočárku začnou chrastit dva barevné kroužky a postavičky na spirále se začnou houpat. Lákají dítě k uchopení, tahání a pískání. Použití různých pestrobarevných materiálů a kontrastních vzorů pomáhá rozvíjet hmat, zrak a sluch. U všech hraček Lamaze není u částí, které se mohou dostat do úst, použito PVC. Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lamaze Zábavná spirála z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 796714271422 a ID 68664
- jistota kvalitního výrobce Lamaze
- kategorie Hračky na cesty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 50 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lamaze Zábavná spirála . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lamaze Zábavná spirála na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Hračky na cesty Lamaze, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lamaze Zábavná spirála vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Hračky na cesty Lamaze, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz