Kde koupit Lamela spojovací

Lamela spojovací - "rybička" délka:56 mm šířka: 23 tloušťka: 4mm Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lamela spojovací Vruty do dřeva
Cena
1 Kč
Dostupnost
Skladem 07.08.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » kutil.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lamela spojovací které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Lamela spojovací - "rybička" délka:56 mm šířka: 23 tloušťka: 4mm

Z toho e-shopu kutil.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lamela spojovací z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8595044256886 a ID 60167
- jistota kvalitního výrobce Neznámý výrobce
- kategorie Vruty do dřeva

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lamela spojovací. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lamela spojovací na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop kutil.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vruty do dřeva Neznámý výrobce, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lamela spojovací vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Kutil.cz

Internetový obchod kutil.cz nabízí kvalitní nářadí jako například elektrické nářadí, ruční nářadí, spojovací materiál a kotevní technika, vše pro vaši zahradu a ještě mnohem více. Zobrazte se si nabídku zboží Vruty do dřeva Neznámý výrobce, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt kutil.cz za výhodnou cenu.


kutil.cz