Kde koupit Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá

Přebalovací taška s velmi přehledným vnitřním uspořádáním, izolovanou přebalovací podložkou, odnímatelným držákem na láhev, voděodolnou přihrádkou a odnímatelným držákem na skleněnou láhev. Tašku lze… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá
					
				 Kočárky a příslušenství
Cena
1 799 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 799 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přebalovací taška s velmi přehledným vnitřním uspořádáním, izolovanou přebalovací podložkou, odnímatelným držákem na láhev, voděodolnou přihrádkou a odnímatelným držákem na skleněnou láhev. Tašku lze lehce připevnit ke kočárku. Součástí balení je výškově nastavitelný ramenní pás. Taška má vyměnitelný přední díl.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4042183307145 a ID 154655
- jistota kvalitního výrobce Lässig
- kategorie Kočárky a příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kočárky a příslušenství Lässig, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lässig Přebalovací taška Casual Messenger Bag Wallpaper hnědá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kočárky a příslušenství Lässig, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz