Kde koupit Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá

Přebalovací taška s prostornou hlavní přihrádkou, přebalovací podložkou a izolovaným, odnímatelným držákem na láhev. Taška také obsahuje vnější kapsy, voděodolnou přihrádku, držák na skleněnou láhev a… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá
					
				 Kočárky a příslušenství
Cena
2 690 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 690 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přebalovací taška s prostornou hlavní přihrádkou, přebalovací podložkou a izolovaným, odnímatelným držákem na láhev. Taška také obsahuje vnější kapsy, voděodolnou přihrádku, držák na skleněnou láhev a výškově nastavitelný pás. Tašku lze lehce připevnit ke kočárku.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4042183315430 a ID 154750
- jistota kvalitního výrobce Lässig
- kategorie Kočárky a příslušenství

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 124 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kočárky a příslušenství Lässig, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lässig Přebalovací taška Green Label Neckline Bag šedá vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Kočárky a příslušenství Lässig, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz