Kde koupit Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml

Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive, Lavera, 75 ml - www.biooo.cz Zobrazit celý detail produktu >>>
  • 
Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml
		 Zubní pasty
Cena
99 Kč
Dostupnost
0
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Biooo.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 99 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive, Lavera, 75 ml - www.biooo.cz

Z toho e-shopu Biooo.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4021457607686 a ID 8990
- jistota kvalitního výrobce Lavera
- kategorie Zubní pasty

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 49 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Biooo.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zubní pasty Lavera , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lavera Zubní pasta pro citlivé zuby a dásně, Basis Sensitive 75 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Biooocz

Máte rádi přírodní a zároveň kvalitní kosmetiku? U náš si můžete vybrat z velké nabídky značek za super ceny. Zobrazte se si nabídku zboží Zubní pasty Lavera , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Biooo.cz za výhodnou cenu.


Biooo.cz