Kde koupit Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci...

Kniha Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci...: Stále více lidí dává přednost bylinkám před léky. Bylinné čaje mohou pomoci na celou řadu obtíží - uklidn… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... Nápoje, koktejly
Cena
424 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 424 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci...: Stále více lidí dává přednost bylinkám před léky. Bylinné čaje mohou pomoci na celou řadu obtíží - uklidnění nervů, boj proti nachlazení, snížení krevního tlaku, léčbu zánětů, zlepšení funkce ledvin, trávicí problémy. Bylinkářka Sarah Farr sestavila 101 originální receptů, které mohou zlepšit vaše zdraví a zároveň skvěle chutnají. Naleznete zde i čaje na sezonní problémy – pomoc na alergie, zlepšení imunity v chladném počasí atd. Autorka vás naučí připravovat originální bylinné směsi.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788073906627 a ID 5211839
- jistota kvalitního výrobce OMEGA
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 68 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci.... Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly OMEGA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Léčivé bylinné čaje: 101 receptů na bylinné čaje pro zvládání stresu, běžných nemoci... vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Nápoje, koktejly OMEGA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto