Kde koupit Led noční světlo 0,5W - Lodička

Retlux <strong>Led noční světlo 0,5W.</strong> <br /> <br />LED dekorativní orientační noční světlo. <br />Vhodné do dětských pokojů, chodeb, atp. <br />LED 0,5W. … Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Led noční světlo 0,5W - Lodička Vybavení a doplňky
Cena
69 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Led noční světlo 0,5W - Lodička které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 69 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Retlux <strong>Led noční světlo 0,5W.</strong> <br /> <br />LED dekorativní orientační noční světlo. <br />Vhodné do dětských pokojů, chodeb, atp. <br />LED 0,5W. <br />Barva: bílá. <br />Napájení: 220-240V. <br />Určeno pro vnitřní použití. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Led noční světlo 0,5W - Lodička z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590669121496 a ID 93631
- jistota kvalitního výrobce Retlux
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Led noční světlo 0,5W - Lodička. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Led noční světlo 0,5W - Lodička na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Retlux, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Led noční světlo 0,5W - Lodička vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Retlux, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz