Kde koupit Lehátko - houpačka - modré

Lehátko - houpačka, barva: modrá, Baby Mix <strong>Lehátko - houpačka Baby Mix.</strong> <br /> <br />Houpačka má 3 zvuky přírody, 5 melodií, 3 rychlosti houpání, nastavení ča… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lehátko - houpačka - modré Vybavení a doplňky
Cena
2 008 Kč
Dostupnost
01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lehátko - houpačka - modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 008 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Lehátko - houpačka, barva: modrá, Baby Mix <strong>Lehátko - houpačka Baby Mix.</strong> <br /> <br />Houpačka má 3 zvuky přírody, 5 melodií, 3 rychlosti houpání, nastavení času houpání a regulaci hlasitosti. <br />Moderní design, kvalitní materiál a krásné, měkké sedadlo, to vše je zárukou pohodlí a kvality. <br />Je určeno pro miminka do 9 kg (u houpátek standardní). <br />Je doplněno pětibodovým bezpečnostním pásem, vložkou pro novorozence a má potah, který lze sejmout a vyprat. <br />Opěradlo houpačky je možné nastavit do tří poloh, má stříšku na níž jsou upevněny plyšové hračky. <br /> <br /><strong>Složení potahu:</strong> <br /> 100% polyester. <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />- 3 polohy opěradla. <br />- určeno pro děti od narození do 9 kg. <br />- 8 melodií. <br /> - regulace hlasitosti. <br />- časovač houpání 10 min, 20 min, 30 min. <br />- 3 rychlosti houpání. <br />- 3 zvuků přírody. <br />- stříška s hračkami. <br />- kvalitní kovový materiál. <br />- vložka pro novorozence. <br />- 5-bodové bezpečnostní pásy. <br />- potah, který lze sejmout a vyprat. <br /> <br />Baterie nejsou součástí balení. <br /> <br /> <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lehátko - houpačka - modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902216908413 a ID 93479
- jistota kvalitního výrobce BABY MIX
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 84 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lehátko - houpačka - modré. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lehátko - houpačka - modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BABY MIX, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lehátko - houpačka - modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BABY MIX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz