Kde koupit Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré

Baby Mix, barva: modrá, věk: 0 m+ <strong>Léhátko s vibrací a hudbou Baby Mix s hrazdičkou a hračkami.</strong> <br /> <br />Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lehátko pro kojence  s vibrací a hudbou - modré Vybavení a doplňky
Cena
1 232 Kč
Dostupnost
03.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 232 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Baby Mix, barva: modrá, věk: 0 m+ <strong>Léhátko s vibrací a hudbou Baby Mix s hrazdičkou a hračkami.</strong> <br /> <br />Lehátko je vyrobeno z kvalitních materiálu. Pestré a veselé barvy. <br />Dítko v lehátku může ležet, sedět a pozorovat svět kolem sebe. <br />V lehátku můžete miminko i krmit. Lehátko lze nastavit do dvou poloh. <br /> <br /> <br /><strong>Charakteristika:</strong> <br />Jednoduchá montáž - rozložení / složení . <br />- 3bodové bezpečnostní pásy, <br />- sundavatelná vložka pro novorozence, <br />- odepínací oblouček s hračkami, <br />- vibrace, příjemná hudba, <br />- lehátko je vhoné pro děti s váhou max. 9kg. <br /> <br />Baterie nejsou součástí. <br /> <br /><strong>Detailní rozměry:</strong> <br />Výška 65cm. <br />Šířka 48cm. <br />Délka 64 cm. <br /> <br />1. jakost.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 5902216909496 a ID 93558
- jistota kvalitního výrobce BABY MIX
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 45 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky BABY MIX, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lehátko pro kojence s vibrací a hudbou - modré vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky BABY MIX, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz