Kde koupit LENA Traktor se lžíci, červeno bílý

Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 62 cm a nosností do 50 kg. Tento traktor byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolno… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • LENA Traktor se lžíci, červeno bílý
					
				 Traktory a zemědělské stroje
Cena
419 Kč
Dostupnost
Skladem 24.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží LENA Traktor se lžíci, červeno bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 419 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Velice kvalitně zpracovaný traktor s moderním designem o velikosti 62 cm a nosností do 50 kg. Tento traktor byl navrhnut a vyroben tak, aby odpovídal požadovanému modernímu vzhledu, funkčnosti, odolnosti, kvalitnímu zpracování. Vhodné pro děti jž od 1 roku

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LENA Traktor se lžíci, červeno bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4006942782505 a ID 160453
- jistota kvalitního výrobce LENA
- kategorie Traktory a zemědělské stroje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 108 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit LENA Traktor se lžíci, červeno bílý . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa LENA Traktor se lžíci, červeno bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Traktory a zemědělské stroje LENA, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete LENA Traktor se lžíci, červeno bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Traktory a zemědělské stroje LENA, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz