Kde koupit LEWITT MTP 740 CM

Profesionální kondenzátorový mikrofon ze série MTP Live určený zejména pro zpěváky, ozvučení akustických či menších bicích nástrojů. Díky svým vlastnostem je ideální pro použití při živých vystoupeníc… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • LEWITT MTP 740 CM Kondenzátorové vokálové mikrofony
Cena
9 656 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží LEWITT MTP 740 CM které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 9 656 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Profesionální kondenzátorový mikrofon ze série MTP Live určený zejména pro zpěváky, ozvučení akustických či menších bicích nástrojů. Díky svým vlastnostem je ideální pro použití při živých vystoupeních. Nabízí vysokou odolnost proti nárazům a eliminaci okolních ruchů, precizní zvukový záznam s přirozeným tónem, a nízkou náchylnost ke zpětné vazbě. Mikrofon disponuje kardioidní směrovou charakteristikou, přepínatelným zesílením (10 dB), frekvenčním rozsahem 20 Hz - 20 kHz, a pozlaceným, 3-kolíkovým XLR konektorem. Tělo mikrofonu je celokovové a zpevněné, takže snese i náročné podmínky používání. Průměr: 51 mm, délka: 183mm, hmotnost: 332 g.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit LEWITT MTP 740 CM z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 221141
- jistota kvalitního výrobce LEWITT
- kategorie Kondenzátorové vokálové mikrofony

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 96 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit LEWITT MTP 740 CM. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa LEWITT MTP 740 CM na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Kondenzátorové vokálové mikrofony LEWITT, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete LEWITT MTP 740 CM vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: