Kde koupit Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml

Dětský olej po koupání speciálně vyvinutý pro jemnou dětskou pokožku. Dokonale zvláčňuje a chrání. Neobsahuje parabeny, barviva, parfémy ani PEG emulgátory. Přirozená vůně díky přírodním složkám a bez… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml
					
				 Dětské oleje
Cena
44 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 44 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětský olej po koupání speciálně vyvinutý pro jemnou dětskou pokožku. Dokonale zvláčňuje a chrání. Neobsahuje parabeny, barviva, parfémy ani PEG emulgátory. Přirozená vůně díky přírodním složkám a bezalergenní pafemaci. Nezanechává mastný povrch. Obsahuje přírodní certifikovaný BIO měsíčkový exktrakt, přírodní olej z ostropestřce mariánského a pupalky, přírodní oleje ze semen vinné révy, přírodní mandlový olej a vitamín E, který chrání dětskou pokožku před opruzením. Objem 250ml.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594158373540 a ID 892221
- jistota kvalitního výrobce Linteo Baby
- kategorie Dětské oleje

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 41 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské oleje Linteo Baby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Linteo Baby Dětský olej po koupeli s Bio měsíčkem lékařským 250 ml vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské oleje Linteo Baby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz