Kde koupit Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu

Dětské vlhčené obrousky v praktickém pevném balením jsou skvělým pomocníkem na cestách i na přebalovacím pultu. 72 kusů v boxu. Ubrousky jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu z měsíčku lé… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu
					
				 Vlhčené ubrousky
Cena
36 Kč
Dostupnost
Skladem 22.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 36 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Dětské vlhčené obrousky v praktickém pevném balením jsou skvělým pomocníkem na cestách i na přebalovacím pultu. 72 kusů v boxu. Ubrousky jsou napuštěné pečujícím mlékem s obsahem extraktu z měsíčku lékařského. Perfektně čistí a zjemňují. Chrání citlivou dětskou pokožku před tvorbou opruzenin. Neobsahuje parabeny ani PEG emulgátory. Bez alkoholu, udržují přirozené PH.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8594008876573 a ID 892177
- jistota kvalitního výrobce Linteo Baby
- kategorie Vlhčené ubrousky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 55 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vlhčené ubrousky Linteo Baby, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Linteo Baby Vlhčené ubrousky Soft and Cream 72 ks v boxu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vlhčené ubrousky Linteo Baby, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz