Kde koupit Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé

Má-li mít Váš malý školáček čisté ruce i v době kdy je ve škole nezapomeňte mu s sebou do aktovky přibalit tyto Linteo Kids školní vlhčené ubrousky. Perfektně odstraňují skvrny např. od lepidla, fixů… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé
					
				 Vlhčené ubrousky
Cena
15 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 15 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Má-li mít Váš malý školáček čisté ruce i v době kdy je ve škole nezapomeňte mu s sebou do aktovky přibalit tyto Linteo Kids školní vlhčené ubrousky. Perfektně odstraňují skvrny např. od lepidla, fixů či inkoustu z obličeje i dětských rukou. Dermatologicky testováno.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8592424000657 a ID 892193
- jistota kvalitního výrobce Linteo Kids
- kategorie Vlhčené ubrousky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 79 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vlhčené ubrousky Linteo Kids, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Linteo Kids Vlhčené ubrousky Creative 15 ks, 1-vrstvé vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vlhčené ubrousky Linteo Kids, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz