Kde koupit Little Tikes Autodráha se železnicí

Zábavný set kombinující hru na silnici, železnici a dokonce i ve vzduchu. 44 kousků skládačky jednoduše a rychle sestavíte a stejně tak rychle složíte, když je třeba hru uložit. Součástí jsou také 3 f… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Autodráha se železnicí
					
				 Autodráhy
Cena
1 139 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Autodráha se železnicí které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 139 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Zábavný set kombinující hru na silnici, železnici a dokonce i ve vzduchu. 44 kousků skládačky jednoduše a rychle sestavíte a stejně tak rychle složíte, když je třeba hru uložit. Součástí jsou také 3 figurky. Sestava obsahuje: Velký kopec s tunely, přistávací plochou a tajnými skluzavkami Padací post 5 dopravních prostředků – auto, helikoptéra, lokomotiva a 2 vagónky 11 částí na sestavení silnic 20 částí na sestavení kolejí 2 závory

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Autodráha se železnicí z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743004254 a ID 519844
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Autodráhy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 83 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Autodráha se železnicí . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Autodráha se železnicí na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Autodráhy Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Autodráha se železnicí vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Autodráhy Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz