Kde koupit Little Tikes Džíp

Little Tikes terénní auto je připraveno dobýt jakýkoliv terén. Je vyrobeno z bytelného plastu, má odolné pneumatiky a robustní nárazníky. Specifikace: Robustní terénní pneumatiky. Mimořádně odolná k… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Džíp
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
375 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Džíp které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 375 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Little Tikes terénní auto je připraveno dobýt jakýkoliv terén. Je vyrobeno z bytelného plastu, má odolné pneumatiky a robustní nárazníky. Specifikace: Robustní terénní pneumatiky. Mimořádně odolná konstrukce. Velké nárazníky. Připraveno dobýt i ten nejnedostupnější terén.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Džíp z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743172540 a ID 519874
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 126 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Džíp . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Džíp na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Džíp vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz