Kde koupit Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček

Veselá lokomotiva veze vagónek se dvěma zvířátky. Má pohodlné držadlo, ideální pro malé dětské ručičky, děti tak s lokomotivou můžou jednoduše jezdit po podlaze nebo po podložce. Stiskněte tlačítko na… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček
					
				 Vláčky a vláčkodráhy
Cena
399 Kč
Dostupnost
Skladem 30.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 399 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Veselá lokomotiva veze vagónek se dvěma zvířátky. Má pohodlné držadlo, ideální pro malé dětské ručičky, děti tak s lokomotivou můžou jednoduše jezdit po podlaze nebo po podložce. Stiskněte tlačítko na držadle a uslyšíte legrační zvuky nebo melodii. Vagón se zvířátky lze odpojit. Se zvířátky si děti mohou hrát samostatně. Na držadle tlačítko, po stisknutí uslyšíte zvuky nebo melodii Jedinečný tvar držadla, aby se dětem pohodlně držadlo Součástí balení: lokomotiva, vagón, tygr, lev Baterie: 2xAA (součástí balení)

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743636172 a ID 1550860
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Vláčky a vláčkodráhy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 103 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vláčky a vláčkodráhy Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Handle Haulers® - Deluxe - Vláček vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vláčky a vláčkodráhy Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz