Kde koupit Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto

Handle Haulers popelářské auto je skvělé první robustní auto pro nejmenší. Na korbě má odpadky, které při jízděskáčou. Má pohodlné držadlo, které děti jednoduše uchopí. Průhledná korba s odpadky uvni… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto
					
				 Vybavení a doplňky
Cena
389 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Handle Haulers popelářské auto je skvělé první robustní auto pro nejmenší. Na korbě má odpadky, které při jízděskáčou. Má pohodlné držadlo, které děti jednoduše uchopí. Průhledná korba s odpadky uvnitř. Při jízdě odpadky v korbě skáčou. Pohodlné držadlo. Vhodné pro děti od 1 roku. Kvalitní plastové odolné zpracování. Světově známá značka Little Tikes vyrábí kvalitní a bezpečné hračky pro nejmenší. Rozvíjí dětskou představivost a hravost. Hračky jsou nápadité a barevně pestré. Promění svět v nekončící zábavu a radost.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743636165 a ID 1550896
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 59 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Handle Haulers® - Popelářské auto vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz