Kde koupit Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem

Nastavitelné popruhy. Vysoké opěradlo. Přední opěrka ve tvaru T pro bezpečné a pohodlné houpání. Lana součástí balení. Háky na zavěšení nejsou součástí balení. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem
					
				 Houpačky
Cena
849 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nastavitelné popruhy. Vysoké opěradlo. Přední opěrka ve tvaru T pro bezpečné a pohodlné houpání. Lana součástí balení. Háky na zavěšení nejsou součástí balení.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743043093 a ID 519982
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Houpačky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 102 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Houpačky Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Houpačka pro batolata s opěradlem vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Houpačky Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz