Kde koupit Little Tikes Sportovní Cozy Coupe

Děti milují jízdu v jejich vlastním autíčku. Toto ťapací autíčko má atraktivní sportovní design, ve kterém si děti budou připadat jako v opravdovém závodním autě. S autíčkem mohou děti velmi lehce a z… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Sportovní Cozy Coupe
					
				 Vozítka šlapací
Cena
1 990 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Sportovní Cozy Coupe které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 990 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Děti milují jízdu v jejich vlastním autíčku. Toto ťapací autíčko má atraktivní sportovní design, ve kterém si děti budou připadat jako v opravdovém závodním autě. S autíčkem mohou děti velmi lehce a zcela intuitivně manévrovat. Nechybí funkční klakson a úložný prostor na hračky, které je potřeba přemístit. Hodí se k použití uvnitř i venku. Elegantní a uhlazený design. Prostorný interiér. Větší než klasické autíčko Cozy Coupe. Palubní deska obsahuje velký volant, otočný klíček a funkční klakson. Sportovní Cozy Coupe jezdí na odolných pneumatikách. Přední kola jsou otočná o 360º.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Sportovní Cozy Coupe z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743172779 a ID 520141
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Vozítka šlapací

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 69 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Sportovní Cozy Coupe . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Sportovní Cozy Coupe na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vozítka šlapací Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Sportovní Cozy Coupe vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Vozítka šlapací Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz