Kde koupit Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen

U stolečku může sedět až 6 dětí. Stoleček se snadno čistí – hladká vrchní deska. Pro vnitřní i venkovní použití. Oblé hrany. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen
					
				 Zahradní nábytek
Cena
1 849 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

U stolečku může sedět až 6 dětí. Stoleček se snadno čistí – hladká vrchní deska. Pro vnitřní i venkovní použití. Oblé hrany.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743547065 a ID 520018
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Zahradní nábytek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 133 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Zahradní nábytek Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Velký piknikový stoleček - Evergreen vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Zahradní nábytek Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz