Kde koupit Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď

U zábavného vodního stolu děti spojí kreativní i aktivní hru. Dělo, které stříká vodu, vytváření vodních proudů a spousta dalších zábavných aktivit na děti čeká při hře s vodním stolem pirátská loď. S… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď
					
				 Pískoviště a sety na písek
Cena
1 899 Kč
Dostupnost
Skladem 25.10.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 899 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

U zábavného vodního stolu děti spojí kreativní i aktivní hru. Dělo, které stříká vodu, vytváření vodních proudů a spousta dalších zábavných aktivit na děti čeká při hře s vodním stolem pirátská loď. Součástí jsou i 2 legrační figurky a stříkací žralok. Můžete si být jisti, že s pirátskou lodí děti doslova procákají celý den. Odolná plastová konstrukce. Stožár uprostřed funguje jako vodní fontána a chrlí vodu. Vodu ve fontáně rozhýbáte pomocí pumpy nebo jejím naléváním do jednotlivých částí fontány. Sledujte, jak se jednotlivé částí točí. Zaměřte vodní dělo a vystříkněte z něj vodu. Obsah balení: 1 vodní stůl plný zábavy 2 figurky 1 stříkající žralok 1 člun 2 naběračky vody 1 kbelíček

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 50743628566 a ID 520000
- jistota kvalitního výrobce Little Tikes
- kategorie Pískoviště a sety na písek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 113 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Pískoviště a sety na písek Little Tikes, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Little Tikes Vodní stůl - pirátská loď vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Pískoviště a sety na písek Little Tikes, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz