Kde koupit Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62

Spací pytel Hopper zajistí vašemu děťátku bezpečný a klidný spánek po celou noc. Je vyroben z hebké bavlny, která je prodyšná, příjemná na dotek a nedráždí citlivou dětskou pokožku. U spacího pytle je… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62
					
				 Spací pytle
Cena
649 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 649 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Spací pytel Hopper zajistí vašemu děťátku bezpečný a klidný spánek po celou noc. Je vyroben z hebké bavlny, která je prodyšná, příjemná na dotek a nedráždí citlivou dětskou pokožku. U spacího pytle je důležité, aby do něj miminko nemohlo zapadnout. Proto má Hopper dobře přiléhající otvory pro ruce i krk a mírně elastické žebrování v pase. Výhody spacího pytel Spací pytle pro děti se v západní Evropě používají již mnoho let. Děťátko se nemůže odkopat a je pěkně v teplíčku. Nemůže si ani schovat hlavu pod přikrývku a je pro něj také těžší přetočit se na bříško. Díky tomu bude i vaše dítko klidněji spát a méně budit. Zapínání na zip se skládá ze tří částí. U zapnutého fusaku se jezdce zipu stýkají uprostřed, na přední straně. Dolní zip vede až do zadní části pytle a můžete jím spodní část pytle rozepnout na dvě části. Horní zip se rozepíná směrem nahoru, ke krku miminka, aby kvůli pootevřenému zipu dítě nemohlo do fusaku zapadnout. Využití Spací pytel Hopper můžete použít v postýlce, kolébce, kočárku i autosedačce. Ale také kdykoliv jindy během dne, například když si dítě hraje na dece. Výhody trojcestného zipu při přebalování můžete rozepnout pouze spodní část pytle zipem lze snadno vytvořit otvory na bezpečnostní pásy při ukládání do autosedačky nemusíte své dítě budit

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717729895290 a ID 186784
- jistota kvalitního výrobce Lodger
- kategorie Spací pytle

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 109 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Spací pytle Lodger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lodger Hopper Sleeveless Cotton Milk 50/62 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Spací pytle Lodger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz