Kde koupit Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia

Lámete si hlavu s výběrem nosítka? Pak nepřehlédněte toto víceúčelové nosítko Shelter. Můžete v něm nosit děti od narození až do 18 měsíců. Nosítko je dostatečně prostorné a pomocí stahovacích šňůrek… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia
					
				 Nosítka
Cena
999 Kč
Dostupnost
Skladem 26.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 999 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Lámete si hlavu s výběrem nosítka? Pak nepřehlédněte toto víceúčelové nosítko Shelter. Můžete v něm nosit děti od narození až do 18 měsíců. Nosítko je dostatečně prostorné a pomocí stahovacích šňůrek jej snadno přizpůsobíte velikosti vašeho dítka. Shelter byl vyvinut a testován v souladu s posledními EN standardy pro dětská nosítka a Vašemu dítěti poskytne komfort a bezpečí. Nejmenší děti je potřeba nosit jen ve vodorovné poloze, abyste zajistili tolik potřebnou oporu páteře a hlavy. Až do té doby, než bude vašemu dítěti 5 měsíců, proto můžete Shelter používat jako babyvak, ve kterém bude váš drobeček pohodlně ležet. Jakmile se vaše děťátko naučí samo sedět, můžete jej do Shelteru začít usazovat a budete jej nosit na boku. Tato poloha je vhodná pro všechny děti mladší osmnácti měsíců. Dítě máte stále v náručí, aniž byste měli plné ruce nebo vás po chvíli začala bolet záda, a navíc může vaše dítko sledovat dění kolem sebe a objevovat svět. Nosítko Shelter vám také skvěle poslouží jako fusak do autosedačky. Stačí rozepnout sponu nosítka a uložit dítě i v nosítku do auta, nastupování do auta a vystupování z něj se proto obejde bez zbytečného buzení vašeho zlatíčka. Shelter je bezpečné používat v jakékoliv autosedačce kategorie 0+. Materiál Nosítko je ušito z jemného fleecu, který je vhodný i pro alergiky a má podobné vlastnosti jako ovčí vlna. Dlouhá vlákna pomáhají v zimě udržovat teplo uvnitř nosítka a v létě odvádí pot z pokožky dítěte a tím ho ochlazují. Na rozdíl od vlny se pak fleece mnohem snáze udržuje. Proč si vybrat právě nosítko a fusak Shelter můžete jej používat jako babyvak, nosítko i fusak poslouží vám celých 18 měsíců vaše dítko se v něm pohodlně uvelebí je prověřené v mnoha zátěžových a bezpečnostních testech dítě v nosítku musí vážit minimálně 3,5 kg maximální nosnost při použití ve vodorovné poloze je 8 kg maximální nosnot pro použití na boku je 12 kg

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717729891193 a ID 186926
- jistota kvalitního výrobce Lodger
- kategorie Nosítka

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 123 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Nosítka Lodger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lodger Nosítko a fusak Shelter Fleece Reluxury Sepia vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Nosítka Lodger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz