Kde koupit Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn

Příjemný oboustranný potah na autosedačku zajistí vašemu drobečkovi pohodlí na cestách. Jedna strana je vyrobena z měkkého fleecu, druhá pak z hebké bavlny, která chladí a saje vlhkost. Potah je vybav… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn
					
				 Příslušenství k autosedačkám
Cena
949 Kč
Dostupnost
Skladem 16.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 949 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Příjemný oboustranný potah na autosedačku zajistí vašemu drobečkovi pohodlí na cestách. Jedna strana je vyrobena z měkkého fleecu, druhá pak z hebké bavlny, která chladí a saje vlhkost. Potah je vybaven polstrováním v sedací a zádové části. Díky tomu přináší během cestování extra pohodlí. Je vhodný pro každou autosedačku s tříbodovým a pětibodovým systémem bezpečnostních pásů. Tvar se snadno přizpůsobí většině autosedaček pomocí utažení pásku vedoucího po obvodu potahu.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717729891117 a ID 186449
- jistota kvalitního výrobce Lodger
- kategorie Příslušenství k autosedačkám

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 77 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Příslušenství k autosedačkám Lodger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lodger Oboustranný potah na autosedačku Fleece Reluxury Dawn vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Příslušenství k autosedačkám Lodger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz