Kde koupit Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový

Changer je velmi praktický doplněk k přebalovací podložce, která je studená a nepříjemná na dotek. Je dostatečně měkký, aby se na něj mohlo položit dítě během přebalování a oblékání. Super absorbující… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový
					
				 Přebalovací podložky
Cena
499 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 499 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Changer je velmi praktický doplněk k přebalovací podložce, která je studená a nepříjemná na dotek. Je dostatečně měkký, aby se na něj mohlo položit dítě během přebalování a oblékání. Super absorbující a velmi měkký Changer je také výrazným doplňkem dětského pokoje. Tento potah je vyrobený z 100% bavlny v kombinaci s froté látkou. Changer lze kombinovat s produkty Swaddler a Bubbler. Potah je určen pro přebalovací podložky o rozměrech 49x70 cm.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717729898680 a ID 186504
- jistota kvalitního výrobce Lodger
- kategorie Přebalovací podložky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 60 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Přebalovací podložky Lodger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lodger Potah na přebalovací podložku - růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Přebalovací podložky Lodger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz