Kde koupit Lodger Spací pytel - růžový 68/80

pro ničím nerušené noci dítě se nemůže zamotat či odkopat a je tak stále v teple vyroben z bavlněné pleteniny měkký, citlivý vůči dětské pokožce, prodyšný zajišťuje optimální tepelný komfort bez zbyte… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Lodger Spací pytel - růžový 68/80
					
				 Spací pytle
Cena
829 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Lodger Spací pytel - růžový 68/80 které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 829 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

pro ničím nerušené noci dítě se nemůže zamotat či odkopat a je tak stále v teple vyroben z bavlněné pleteniny měkký, citlivý vůči dětské pokožce, prodyšný zajišťuje optimální tepelný komfort bez zbytečného pocení 3cestný zip spodní díl lze pro snazší přebalování rozepnout na dvě části vhodný do postýlky, kolébky, lehátka či při hře na dece vhodný i do autosedačky - díky unikátnímu zipu lze vytvořit otvory na bezpečnostní pásy pro děti ve věku přibližně 0 až 4 měsíce

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Lodger Spací pytel - růžový 68/80 z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8717729898840 a ID 186356
- jistota kvalitního výrobce Lodger
- kategorie Spací pytle

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 40 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Lodger Spací pytel - růžový 68/80 . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Lodger Spací pytel - růžový 68/80 na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Spací pytle Lodger, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Lodger Spací pytel - růžový 68/80 vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Spací pytle Lodger, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz