Kde koupit Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad

Přenosný mělký bazének Ludi pro miminko pro osvěžení v horkých letních dnech. Stříška s UV faktorem chrání dítě před škodlivým slunečním zářením a větrem. Bazének je možné použít bez vody jako stan pr… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad
					
				 Cestovní postýlky
Cena
939 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 939 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přenosný mělký bazének Ludi pro miminko pro osvěžení v horkých letních dnech. Stříška s UV faktorem chrání dítě před škodlivým slunečním zářením a větrem. Bazének je možné použít bez vody jako stan pro miminko na zahradu nebo na pláž. Jednoduchá instalace pouhým rozložením. Součástí výrobku je přenosná taška, do které stan snadno složíte.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3550839922013 a ID 188461
- jistota kvalitního výrobce Ludi
- kategorie Cestovní postýlky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 85 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Cestovní postýlky Ludi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ludi Bazén a stan pro miminko anti-UV Nomad vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Cestovní postýlky Ludi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz