Kde koupit Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová

Ludi skládací přenosná postýlka: Dno s měkkým polstrováním zajišťuje pohodlí dítěte. Univerzální použití a je ideální na cestování s miminkem. Vhodná na spaní na cestách. Pro použití doma i venku. Po… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová
					
				 Cestovní postýlky
Cena
1 269 Kč
Dostupnost
Skladem 19.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 269 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Ludi skládací přenosná postýlka: Dno s měkkým polstrováním zajišťuje pohodlí dítěte. Univerzální použití a je ideální na cestování s miminkem. Vhodná na spaní na cestách. Pro použití doma i venku. Použitelná i jako hrací deka s hrazdou. Se zavěšenými odnímatelnými hračkami. Síťka slouží jako ochrana miminka před hmyzem. Je možné ji pro uložení snadno složit do krabice velikosti 55×12×35 cm. Parametry: Rozměry: délka 90 × šířka 85 x výška 60 cm Vhodné od narození.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3550839928183 a ID 188521
- jistota kvalitního výrobce Ludi
- kategorie Cestovní postýlky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 88 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Cestovní postýlky Ludi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ludi Cestovní postýlka / deka s hrazdou růžová vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Cestovní postýlky Ludi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz