Kde koupit Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks

Nafukovací hrací stan Ludi slouží zároveň jako hrací ohrádka a prolézačka, pro větší zábavu jej můžete naplnit míčky (50 ks je součástí výrobku). Díky otvorům a velkým síťovaným oknům je stan dobře vě… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks
					
				 Dětské stany
Cena
1 249 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 249 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nafukovací hrací stan Ludi slouží zároveň jako hrací ohrádka a prolézačka, pro větší zábavu jej můžete naplnit míčky (50 ks je součástí výrobku). Díky otvorům a velkým síťovaným oknům je stan dobře větraný.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3550839928428 a ID 188742
- jistota kvalitního výrobce Ludi
- kategorie Dětské stany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské stany Ludi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ludi Nafukovací hrací stan Moře + míčky 50 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské stany Ludi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz