Kde koupit Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad

Přenosný univerzální stan Ludi: Slouží jako ochrana miminka před sluncem, větrem a hmyzem. S UV faktorem 50+. Dno s měkkým polstrováním pro pohodlí dítěte. Díky otevírání shora lze použít nejen na sp… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad
					
				 Dětské stany
Cena
1 389 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 389 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Přenosný univerzální stan Ludi: Slouží jako ochrana miminka před sluncem, větrem a hmyzem. S UV faktorem 50+. Dno s měkkým polstrováním pro pohodlí dítěte. Díky otevírání shora lze použít nejen na spaní, ale i na hraní místo hrací deky. Ideální na cestování, na dovolenou apod. Jednoduché skládání a rozkládání. V přesnosné tašce o průměru 45cm. Vhodné od narození. Rozměr 111×73×45cm.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 3550839923010 a ID 188471
- jistota kvalitního výrobce Ludi
- kategorie Dětské stany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 135 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské stany Ludi, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Ludi Stan pro miminko anti-UV Nomad vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské stany Ludi, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz