Kde koupit Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý

barva: šedý, rozměr: cca 90x50cm <strong>Nádherný fusáček ICE BABY 90x50cm 4v1.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktick… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Luxusní fusák  4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý
Cena
1 099 Kč
Dostupnost
Skladem 01.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 099 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: šedý, rozměr: cca 90x50cm <strong>Nádherný fusáček ICE BABY 90x50cm 4v1.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktické využití nejen do autosedačky, ale i do kočárku. <br /> <br /><strong>Fusák je vyroben:</strong> <br />Vnitřní na které dítě leží- měkkoučky polar/polyester, která nezpůsobuje žádné podráždění nebo alergie. Mimořádně měkká a příjemná na dotek. <br />Vnější - polyester - neprofoukne a nepropustí vodu. <br /> <br />Výplň: hypoalergenní - 100% silikonová polyesterová vložka. <br /> <br /><strong>Vhodný na jaře i na podzim i zimu.</strong> <br />Fusáček má otvory na 5ti bodové zapinání do autosedačky, nebo kočárku. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> šířka cca 50cm, délka cca 90cm. <br /> <br />Zapínání dookola na zip.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309137650 a ID 95948
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 94 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Luxusní fusák 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz

Další výrobky ze stejné sekce
Kde koupit