Kde koupit Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami

barva: šedý s hvězdičkami, rozměr: cca 90x50cm <strong>Nádherný fusáček ICE BABY 90x50cm 4v1 s kožíškem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami
Cena
1 679 Kč
Dostupnost
10.12.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 679 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

barva: šedý s hvězdičkami, rozměr: cca 90x50cm <strong>Nádherný fusáček ICE BABY 90x50cm 4v1 s kožíškem.</strong> <br /> <br /><strong>TIP DÁREK.</strong> <br /> <br />Praktické využití nejen do autosedačky, ale i do kočárku. <br /> <br /><strong>Fusák je vyroben:</strong> <br />Vnitřní na které dítě leží- měkkoučky polar/polyester, která nezpůsobuje žádné podráždění nebo alergie. Mimořádně měkká a příjemná na dotek. <br />Vnější - polyester - neprofoukne a nepropustí vodu. <br />Výplň: hypoalergenní - 100% silikonová polyesterová vložka. <br />Kožíšek okolo hlavičky je umělý. <br /> <br /><strong>Vhodný na jaře i na podzim i zimu.</strong> <br />Fusáček má otvory na 5ti bodové zapinání do autosedačky, nebo kočárku. <br /> <br /><strong>Rozměry:</strong> šířka cca 50cm, délka cca 90cm. <br /> <br />Zapínání dookola na zip.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309137704 a ID 95963
- jistota kvalitního výrobce
- kategorie

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 121 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce , nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Luxusní fusák s kožíškem 4v1 ICE BABY 90x50cm - šedý s hvězdičkami vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží , které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz