Kde koupit Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky

vzor: Medvídek Maxik, barva: bílá, růžové hvězdičky <strong>Luxusní moskytiera pro Vaše miminko.</strong> <br /> <br /><strong>Moskytiera: </strong> <br />40… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky Vybavení a doplňky
Cena
459 Kč
Dostupnost
Skladem 24.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 459 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

vzor: Medvídek Maxik, barva: bílá, růžové hvězdičky <strong>Luxusní moskytiera pro Vaše miminko.</strong> <br /> <br /><strong>Moskytiera: </strong> <br />400cm x 160cm. +/- 3cm <br /> <br />Dosti dlouhá,ideálně zabezpečí Vaše miminko před nepříjemným letajícím hmyzem,je vyrobena z lehkého příjemného šifonu (záclonka). <br /> <br />Konstrukce - držák moskytiéry není součástí, lze jej dokoupit samostatně v oddělení - příslušenství k postýlkám.

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309094489 a ID 93757
- jistota kvalitního výrobce Baby Nellys
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 112 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Baby Nellys, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Luxusní moskytiéra 160x400cm - Medvídek Maxik - bílá, růžové hvězdičky vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Baby Nellys, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz