Kde koupit M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition

MIDI: 4 x 4 MIDI prevodník, 64 samostatných MIDI vstupných/výstupných kanálov, napájanie z USB zbern Zobrazit celý detail produktu >>>
  • M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition MIDI rozhraní
Cena
2 390 Kč
Dostupnost
Skladem 01.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 390 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

MIDI: 4 x 4 MIDI prevodník, 64 samostatných MIDI vstupných/výstupných kanálov, napájanie z USB zbern

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 14237
- jistota kvalitního výrobce M-Audio
- kategorie MIDI rozhraní

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 114 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce MIDI rozhraní M-Audio, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete M-Audio MIDISPORT 4 x 4 Anniversary Edition vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: