Kde koupit MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm)

Hezký kostým oblíbeného Super hrdiny, vhodný nejen na karneval, ale i na jakoukoliv dětskou párty. Balení obsahuje kombinézu se svaly, opasek, masku, plášť, neobsahuje boty. Velikost 120 - 130 cm. V… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm)
					
				 Dětské kostýmy
Cena
469 Kč
Dostupnost
Skladem 23.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm) které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 469 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hezký kostým oblíbeného Super hrdiny, vhodný nejen na karneval, ale i na jakoukoliv dětskou párty. Balení obsahuje kombinézu se svaly, opasek, masku, plášť, neobsahuje boty. Velikost 120 - 130 cm. Věk: 5+

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm) z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590756554626 a ID 2191598
- jistota kvalitního výrobce MaDe
- kategorie Dětské kostýmy

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 91 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm) . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm) na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Dětské kostýmy MaDe, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MaDe Kostým - Super hrdina (120-130 cm) vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Dětské kostýmy MaDe, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz