Kde koupit MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí

Jsem kamarádka Adélka a říkám 50 vět. Úžasná panenka Adélka stiskem označeného místa říká různé české věty a zazpívá krásnou českou písničku. Napájení: 3x baterie 1,5V typu AA. Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí
					
				 Panenky
Cena
929 Kč
Dostupnost
Skladem 27.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 929 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Jsem kamarádka Adélka a říkám 50 vět. Úžasná panenka Adélka stiskem označeného místa říká různé české věty a zazpívá krásnou českou písničku. Napájení: 3x baterie 1,5V typu AA.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590756748445 a ID 917690
- jistota kvalitního výrobce MaDe
- kategorie Panenky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 71 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Panenky MaDe, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MaDe Panenka Adélka, 40 cm, 50 funkcí vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Panenky MaDe, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz