Kde koupit MaDe Tabulka naučná, živá abeceda

Živá abeceda - hra s písmenky pro radost. Vzdělávací tabulka zábavnou formou seznamuje děti s písmeny a čísly. Správné odpovědi motivují dítě k dalšímu poznávání. Funkce kvíz ověří získané znalosti. U… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MaDe Tabulka naučná, živá abeceda
					
				 Výtvarné a vzdělávací
Cena
329 Kč
Dostupnost
Skladem 25.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MaDe Tabulka naučná, živá abeceda které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 329 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Živá abeceda - hra s písmenky pro radost. Vzdělávací tabulka zábavnou formou seznamuje děti s písmeny a čísly. Správné odpovědi motivují dítě k dalšímu poznávání. Funkce kvíz ověří získané znalosti. Uznání a získané znalosti dávají dítěti větší sebejistotu. 8 hezkých melodií umožní odpočinek dítěte. Zažij dobrodružství s písmenky. Automatické vypínání šetří baterie.

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MaDe Tabulka naučná, živá abeceda z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8590756701983 a ID 917636
- jistota kvalitního výrobce MaDe
- kategorie Výtvarné a vzdělávací

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 99 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MaDe Tabulka naučná, živá abeceda . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MaDe Tabulka naučná, živá abeceda na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Výtvarné a vzdělávací MaDe, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MaDe Tabulka naučná, živá abeceda vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Výtvarné a vzdělávací MaDe, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz