Kde koupit Manduca Sling ecru

měkký a jemný elastický šátek na nošení dětí určen pro novorozence a kojence v prvních měsících po narození vyroben ze speciálního žerzeje, který vykazuje elasticitu a dostatečnou oporu současně horní… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Manduca Sling ecru
					
				 Šátky
Cena
1 290 Kč
Dostupnost
Skladem 24.01.2021
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Prodeti.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Manduca Sling ecru které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 290 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

měkký a jemný elastický šátek na nošení dětí určen pro novorozence a kojence v prvních měsících po narození vyroben ze speciálního žerzeje, který vykazuje elasticitu a dostatečnou oporu současně horní a spodní okraj jsou lemovány pružným stehem s barevným odlišením pro snadnější orientaci při vázání střed šátku je označen logem manduca sling konce šátku se zúžují pro snadné vázání estován pro hmotnost 3,5-15 kg (optimální a pohodlné nošení do 9kg) jedna velikost 5,5 m délka, 60cm šířka vyrobeno v Turecku, certifikováno GOTS součástí balení je návod určen pro nošení na břiše a na boku

Z toho e-shopu Prodeti.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Manduca Sling ecru z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4250371702287 a ID 1034028
- jistota kvalitního výrobce Manduca
- kategorie Šátky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 56 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Manduca Sling ecru . Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Manduca Sling ecru na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Prodeti.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Šátky Manduca, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Manduca Sling ecru vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


Zobrazte se si nabídku zboží Šátky Manduca, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Prodeti.cz za výhodnou cenu.


Prodeti.cz