Kde koupit Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva

rozměr: na postýlku 140x70cm Krásný luxusní mantinel do postýlky <br /> <br /> <br />Samostatný mantinel za hlavičku o rozměrech délka 180cm, šířka po stranách 30cm, u hlavičky 40cm… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva Vybavení a doplňky
Cena
427 Kč
Dostupnost
Skladem 10.07.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 427 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

rozměr: na postýlku 140x70cm Krásný luxusní mantinel do postýlky <br /> <br /> <br />Samostatný mantinel za hlavičku o rozměrech délka 180cm, šířka po stranách 30cm, u hlavičky 40cm. Ideální na postýlky o rozměrech 120x60cm. <br />Lze přizpůsobit i na jiný rozměr postýlek. <br /> <br /> <br />Povrch 100% bavlna. <br /> <br />Praní při teplotě do 40&amp;#730,C <br />Žehlení při teplotě do 150&amp;#730,C

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309143293 a ID 43619
- jistota kvalitního výrobce DARLAND
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 76 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky DARLAND, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mantinel do postýlky lux. - Medvídek na měsíčku káva vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: