Kde koupit Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový

Oboustranný mantinel ( snímatelný potah ) šedé a růžové hvězdičky / růžový. Na postýlku 12 <strong>Oboustranný mantinel do postýlky</strong> <br /> <br />I. Jakost. <br /&g… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mantinel oboustranný -  šedé a růžové hvězdičky / růžový Vybavení a doplňky
Cena
507 Kč
Dostupnost
Skladem 29.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 507 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Oboustranný mantinel ( snímatelný potah ) šedé a růžové hvězdičky / růžový. Na postýlku 12 <strong>Oboustranný mantinel do postýlky</strong> <br /> <br />I. Jakost. <br /> <br /><strong>ROZMĚRY</strong> <br />30x180cm <br />Potah ze 100 % bavlny. <br />Výpln - hypoalergenní, silikonové vlákno 300g/m2 <br />Povrch je snímatelný. <br /> <br />Praní při teplotě do 40st. C. <br />Žehlení při teplotě do 150st. C. <br />Sušte volně. <br /> <br />Certifikováno, atest, 1.jakost (zboží určené pro děti). <br />Bavlna s certifikátem EU pro ekologii textilu OKO-TEX. <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8596309130910 a ID 93628
- jistota kvalitního výrobce Mamo Tato
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 87 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky Mamo Tato, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mantinel oboustranný - šedé a růžové hvězdičky / růžový vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky Mamo Tato, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz