Kde koupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu

Kniha Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu:Milovníci kávy ocení vyčerpávající přehled různých způsobů přípravy kávy, jejich druhů i triků, jak udělat nápoj ještě chutnějšímAutorka si s vysvětlováním, co všechno příprava chutné kávy obnáší, co je k tomu zapotřebí, dala neskutečnou práci a její výsledek stojí opravdu za to. O tom ostatně svědčí ohlasy a ocenění, které za knihu dostává.Dozvíte se například, co vše ovlivňuje kvalitu kávy, její sílu, hořkost, a naučíte se kávu správně kupovat, mlít, dávkovat, zalévat. Poučíte se o různých druzích kávy, které si mů… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu Nápoje, koktejly
Cena
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788027106400 a ID 5335045
- jistota kvalitního výrobce Grada
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 120 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly Grada, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: