Kde koupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu

Kniha Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu:Milovníci kávy ocení vyčerpávající přehled různých způsobů přípravy kávy, jejich druhů i triků, jak udělat nápoj ještě chu… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu Nápoje, koktejly
Cena
299 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 299 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Kniha Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu:Milovníci kávy ocení vyčerpávající přehled různých způsobů přípravy kávy, jejich druhů i triků, jak udělat nápoj ještě chutnějšímAutorka si s vysvětlováním, co všechno příprava chutné kávy obnáší, co je k tomu zapotřebí, dala neskutečnou práci a její výsledek stojí opravdu za to. O tom ostatně svědčí ohlasy a ocenění, které za knihu dostává.Dozvíte se například, co vše ovlivňuje kvalitu kávy, její sílu, hořkost, a naučíte se kávu správně kupovat, mlít, dávkovat, zalévat. Poučíte se o různých druzích kávy, které si můžete uvařit, a postupně se vyznáte v celé hitparádě nejrůznějších mlýnků, kávovarů, filtrů, konvic a dalších pomůcek, které nabízí náš trh. A nejen vyznat, vy se je naučíte i správně používat!Poznáte, jaké druhy kávy se pěstují, čím se od sebe navzájem odlišují, odkud se dovážejí. Budete umět rozlišovat jejich vlastnosti, aroma, chutě a příchutě. A na závěr se naučíte všelijaké triky, když se něco nepovede, uvařená káva je příliš slabá, nebo naopak příliš hořká, nebo se vám prostě povedlo koupit nekvalitní produkt.Na vše má tato kniha radu a vy díky ní budete mít požitek z pití kávy daleko větší než dříve.Napsali o knize Manuál pro milovníka kávyKnih o kávě a její přípravě jsem přečetla více, ale toto je první kniha, která souhrně dává opravdu velké množství informací a rad.hodnocení na databazeknih.cz

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 9788027106400 a ID 5335045
- jistota kvalitního výrobce Grada
- kategorie Nápoje, koktejly

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 93 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Nápoje, koktejly Grada, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Manuál pro milovníka kávy: Jak si doma připravit tu nejlepší craft kávu vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: