Kde koupit Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks

Nuk, barva: bílá <strong>Manuální odsávačka Jolie.</strong> <br /> <br />Mimořádně účinná a komfortní při odsávání mateřského mléka. <br />Silikonový masážní prsní násta… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Manuální  odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks Vybavení a doplňky
Cena
676 Kč
Dostupnost
Skladem 30.11.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Mamitati.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 676 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Nuk, barva: bílá <strong>Manuální odsávačka Jolie.</strong> <br /> <br />Mimořádně účinná a komfortní při odsávání mateřského mléka. <br />Silikonový masážní prsní nástavec zmírňuje bolest při kojení. <br />Ergonomické madlo pumpičky - lze nastavit regulaci odsávání. <br />Mléko je odsáváno přímo do lahvičky. <br />Součástí balení je podstavec pod lahvičku a víčko. <br /> <br />Neobsahuje BPA (Bisphenol A). <br /> <br />

Z toho e-shopu Mamitati.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 4008600176770 a ID 94860
- jistota kvalitního výrobce NUK
- kategorie Vybavení a doplňky

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 43 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Mamitati.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Vybavení a doplňky NUK, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Manuální odsávačka mléka Jolie + vložky do podprsenky 30 ks vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Mamitati.cz

Pokud stojíte před skříní a trápíte se, že nemáte v těhotenství co na sebe, vybírejte těhotenskou módu na mamitati.cz Zobrazte se si nabídku zboží Vybavení a doplňky NUK, které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Mamitati.cz za výhodnou cenu.


Mamitati.cz