Kde koupit MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý

Regál MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý: Hledáte kvalitní kovový regál, který odolá náročnému užívání nebo nepříznivému počasí? Regal Manutan je skvělým pomocníkem se še… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý Kovové
Cena
849 Kč
Dostupnost
Info v obchodu
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » Alza.cz Hobby a auto/moto

Podrobnosti a detail produktu

Zboží MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 849 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Regál MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý: Hledáte kvalitní kovový regál, který odolá náročnému užívání nebo nepříznivému počasí? Regal Manutan je skvělým pomocníkem se šesti policemi. Díky konstrukci z ocelového plechu je odolný proti nepříznivým vlivům přírody i člověka. Konstrukce je vytvořena z moderně navržených polic a stojanů, jejichž montáž je prováděna pomocí spojovacího materiálu, který je součástí balení. Společnost Manutan opatřila povrch tohoto regálu práškovým lakem, který zajistí delší životnost materiálu. Klíčové vlastnosti plechového regálu ManutanKovový povrch, který je odolný proti nepříznivému počasí a zacházeníRegál je navržen, aby splňoval aktuální designové požadavkyLehce omyvatelný materiálMožnost rozšíření o přístavbový regálNenáročné sestavení i rozebráníBarevné provedení: White (bílá)Počet polic: 6 ksNosnost jedné police: 40 kg Snadná montáž ManutanSpolečnost Manutan chce svým zákazníkům dopřát co největší pohodlí, takže většinu regálů tvoří bezšroubová konstrukce, se kterou zvládnete váš regál sestavit za pár minut. Jelikož jsou na tento model kladeny větší nároky, tak se sestaven ze spojovacího materiálu, který je součástí balení. Nemusíte mít strach, součástí balení se jednoduchý návod, který pochopí i laik.

Z toho e-shopu Alza.cz Hobby a auto/moto můžete pohodlně a bezpečně zakoupit MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN 8586002700510 a ID 5074049
- jistota kvalitního výrobce Technometal s.r.o.
- kategorie Kovové

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 129 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop Alza.cz Hobby a auto/moto doručuje přímo k vám zboží se sekce Kovové Technometal s.r.o., nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete MANUTAN, základní 199 x 75 x 30 cm, 180 kg, 6 polic, bílý vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky:


O prodejci Alza.cz Auto-moto

Potřebujete vybavení pro opravu auta nebo si jen chce zpříjemnit jízdu? Zavvítejte na Alza.cz Auto-Moto. Zobrazte se si nabídku zboží Kovové Technometal s.r.o., které můžete zakoupit. Zobrazit produkt Alza.cz Hobby a auto/moto za výhodnou cenu.


Alza.cz Hobby a auto/moto