Kde koupit Mapex Mars Hi-Hat Black Plated

Hi-Hat stojan ze série 600, z produktové řady Mars. Disponuje stabilní konstrukcí se třemi pevnými zdvojenými nohami, vybavenými masivními gumovými zakončeními. Stabilitu zajišťuje i bodec umístěn v z… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mapex Mars Hi-Hat Black Plated Stojany
Cena
2 490 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mapex Mars Hi-Hat Black Plated které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Hi-Hat stojan ze série 600, z produktové řady Mars. Disponuje stabilní konstrukcí se třemi pevnými zdvojenými nohami, vybavenými masivními gumovými zakončeními. Stabilitu zajišťuje i bodec umístěn v základně stojanu. Stojan je vybaven přímým převodem vedeným přes jednoduchou, ale masivní řetěz. Tah vnitřní pružiny se nastavuje otáčením plastové objímky, umístěné ve spodní části stojanu. Vrchní trubka je vybavena paměťovou objímkou, pro opakované stejné nastavení výšky stojanu. Držák vrchního činelu je vybaven oboustrannými podložkami guma/filc. Černé provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mapex Mars Hi-Hat Black Plated z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229629
- jistota kvalitního výrobce Mapex
- kategorie Stojany

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 5 z celkového počtu 106 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mapex Mars Hi-Hat Black Plated. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mapex Mars Hi-Hat Black Plated na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany Mapex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mapex Mars Hi-Hat Black Plated vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: