Kde koupit Mapex Mars Snare Stand Black Plated

Stojan na malý buben ze série 600 z produktové řady Mars. Disponuje stabilní konstrukcí se zdvojenými nohami, vybavenými masivními gumovými zakončeními. Koš na uchycení bubnu je vybaven plastovými kon… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mapex Mars Snare Stand Black Plated Stojany pro Snare bubínek
Cena
1 490 Kč
Dostupnost
Skladem 29.03.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mapex Mars Snare Stand Black Plated které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 1 490 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Stojan na malý buben ze série 600 z produktové řady Mars. Disponuje stabilní konstrukcí se zdvojenými nohami, vybavenými masivními gumovými zakončeními. Koš na uchycení bubnu je vybaven plastovými koncovkami a jeho sevření se nastavuje pomocí masivní křídlové matice. Kloub na nastavení sklonu bubnu je vybaven zoubkováním. Stojan je vybaven paměťovou objímkou, pro opakované stejné nastavení výšky. Černé provedení.

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mapex Mars Snare Stand Black Plated z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 229636
- jistota kvalitního výrobce Mapex
- kategorie Stojany pro Snare bubínek

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 83 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mapex Mars Snare Stand Black Plated. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mapex Mars Snare Stand Black Plated na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Stojany pro Snare bubínek Mapex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mapex Mars Snare Stand Black Plated vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: