Kde koupit Mapex MPML3600CNL

Snare buben s průměrem 13" ze série MPX, s výrazným "popovým" zvukem plným teplých frekvencí. Korpus je vyroben z javorového dřeva s tloušťkou 6,5 mm v barevném provedení Natural, s lesklou povrchovou… Zobrazit celý detail produktu >>>
  • Mapex MPML3600CNL Snare bubínky 13
Cena
2 890 Kč
Dostupnost
Skladem 07.04.2020
Doprava na tento produkt
Info v obchodu
Do obchodu » muziker.cz

Podrobnosti a detail produktu

Zboží Mapex MPML3600CNL které hledáte kde nakoupit je k dispozici k zakoupení za 2 890 Kč v online e-shopu. Neváhejte a mrkněte do tohoto obchodu na podrobnější informace o zboží a zjistěte si podrobnosti o produktu.
Zobrazit detail zboží a výdejní místa >>>

Snare buben s průměrem 13" ze série MPX, s výrazným "popovým" zvukem plným teplých frekvencí. Korpus je vyroben z javorového dřeva s tloušťkou 6,5 mm v barevném provedení Natural, s lesklou povrchovou úpravou. Disponuje pochromovaným hardwarem a blánami Remo UX. Rozměry: 13" x 6".

Z toho e-shopu muziker.cz můžete pohodlně a bezpečně zakoupit Mapex MPML3600CNL z Praha, Brno, ostrava, Plzeň, České Budějovice, Liberec, Olomouc, Hradec Králové, Zlín a dalších měst po celé ČR což je velká výhoda nákupů přes internet s doručením až domů.

Doplňkové informace:
- identifikátor EAN a ID 16593
- jistota kvalitního výrobce Mapex
- kategorie Snare bubínky 13"

Zobrazit výdejní místa na Heurece


Hodnocení

Výrobek má mezi uživateli má průměrné ohodnocení 4 z celkového počtu 61 recenzí.


Výdejní místa jsou již téměř ve všech větších i menších městech po celé republice. Jednoduše si zvolte kde koupit Mapex MPML3600CNL. Při nákupu si vyberte podle PSČ či polohy nejvhodnější výdejní místo, co vám vyhovuje.

Vdejní místa Mapex MPML3600CNL na Heuréce

Pokud si nejste stále jisti, zda e-shop muziker.cz doručuje přímo k vám zboží se sekce Snare bubínky 13" Mapex, nebo se vám nechce platit za poštovné, ale chcete si zboží vyzvednout a překontrolovat osobně, podívejte se na výdejní místa obchodů na heuréce. Kde si vyfiltrujete podle polohy nejbližší výdejní místa (např. uloženka, zásilkovna, balíkobot atd.) kde si můžete Mapex MPML3600CNL vyzvednout.
Zobrazit zboží a výdejní místa na Heurece.

Podobné výrobky: